Strona główna> Praca>Opieka medyczna, medycyna>szukam pracownika>Szpital w Supraślu poszukuje fizjoterapeutów
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Szpital w Supraślu poszukuje fizjoterapeutów

Supraśl,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-04-19 13:01
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy Holmed Uzdrowisko poszukuje fizjoterapeuty/fizjoterapeutki.
Miejsce pracy: Supraśl
Wymagania:-Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty (licencjat lub magister)-Komunikatywność, empatia i cierpliwość do pacjentów-Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów-Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:-Pracę w nowej dynamicznie rozwijającej się placówce wyposażonej w nowoczesny sprzęt medyczny którym mogą pochwalić się nieliczne ośrodki w Polsce-Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w młodym zgranym zespole-Zniżki pracownicze na posiłki, badania oraz zabiegi w szpitalu-Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub 1 lipca 2019
Opis stanowiska:-Prowadzenie ćwiczeń/zabiegów z pacjentami o profilu kardiologicznym oraz uzdrowiskowym-Prowadzenie wymaganej dokumentacji i nadzorowanie przebiegu prowadzonych zleceń-Prowadzenie indywidualnej terapii z pacjentem
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na e-mail: holmeduzdrowisko@gmail.com
W razie pytań zapraszamy do kontaktu po numerem: 607 640 770

Poprzednie Następne

Video:
zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 607 XXX XXX« pokaż
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd