Strona główna> Praca>Budownictwo, architektura, inżynieria>szukam pracownika>Szukam asystenta projektanta konstrukcji - studenta zaocznego, absolwenta budownictwa

Szukam asystenta projektanta konstrukcji - studenta zaocznego, absolwenta budownictwa

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Staż / praktyka
Pracownia projektowa: branża konstrukcyjna poszukuje studenta / tkę
zaocznego (najlepiej min. po inż., absolwenta na umowę stażu,

Wymagania: absolwent, student/ka V roku (uczęszczający jedynie na
seminaria), specjalność preferowana KBI, wymagane udokumentowane dobre wyniki w
nauce, dyspozycyjność w godzinach pracy biurowej pn-pt 8-16, dobra
znajomość AUTOCADA i programów branżowych RM-WIN itd. Konieczne będzie
szybkie przyswojenie wiedzy związane z obliczeniami przegród i strat
cieplnych w budynkach – doświadczenie np. Arkadia TERMO mile widziane

Zakres obowiązków: Wykonywanie obliczeń statycznych, prace kreślarskie
CAD, obliczenia związane z wykonywaniem świadectw charakterystyki
energetycznej

Oferowane warunki: Umowa o pracę w ramach stażu z kontynuacją, praca biurowa 5 dni w tygodniu, 6-8h, Możliwość odbywania stażu / praktyki zawodowej pod opieką osoby z uprawnieniami budowlanymi projektowymi i wykonawczymi zdobycia wszechstronnej wiedzy
projektowo-wykonawczej

C.V. na email    kontakt@rwprojekt.com.pl;

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 694 XXX XXX« pokaż
278 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1321501