zamknij

Technolog

Ostrów Mazowiecka,  mazowieckie,  Polska
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma B.D. Art, producent ram, luster, współpracująca z
dużymi sieciami jak IKEA, Castorama, OBI, poszukuje do działu technologicznego
kandydata/tki na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy - Małkinia Górna

Opis stanowiska

- optymalizacja procesów
produkcyjnych;

- udział w projektach
technologicznych;

- samodzielne prowadzenie
projektów;

- przygotowywanie kalkulacji i
analiz wydajności;

- tworzenie dokumentacji
technologicznej;

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub osoby
w trakcie studiów;

- znajomość systemów SolidWorks
lub AutoCad;

- duże zaangażowanie i rzetelność
w wykonywaniu powierzonych zadań;

- samodzielność w planowaniu
czasu i organizacji zadań;

- otwartość na nowe umiejętności
i poszerzanie wiedzy,

Mile widziane doświadczenie w
pracy w firmie produkcyjnej, najchętniej w dziale technologicznym;

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę

- wynagrodzenie stałe oraz premię
powiązaną z realizacją celów na stanowisku pracy

- kartę Multisport, możliwość skorzystania
z dodatkowego ubezpieczenia na życie

- możliwość rozwoju zawodowego i
podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o
przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@bdart.pl lub dostarczenie osobiście
do Zakładu Produkcyjnego w Małkini.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego
przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

W każdym czasie możesz cofnąć
swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

przez B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Wołominie zgodnie z
Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z
2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest B.D. Art Sp. z o.o. Sp.
k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są
dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w
zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych
jest dobrowolne.

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 29 XXX XX XX« pokaż
324 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1712567