zamknij

Trener/szkoleniowiec

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: inny
Fundacja Rozwoju Inteligentnych Specjalizacji poszukuje trenerów szkoleń z zakresu:

Szkolenie/kurs na pracownika biurowego z wykorzystaniem technologii komputerowych
Modelowanie procesów biznesowych
Zarządzanie emocjami klienta i obsługa reklamacji
Social media - skuteczne metody sprzedaży
Budowanie marki osobistej przedsiębiorcy
Akademia Menadżera - trening umiejętności menadżerskich
Akademia Menadżera - kompetencje liderskie
Sztuka prezentacji i prowadzenia spotkań
Zarządzanie czasem i zadaniami w praktyce
Skuteczna sprzedaż bezpośrednia i negocjacje handlowe
Współpraca w zespole
Profesjonalna obsługa klienta w sytuacjach trudnych
Optymalizacja kosztów w firmie jako sposób na poprawę rentowności i zyskowności firmy przy wykorzystaniu nowoczesnych metod zarządzania tj. Controlling
Budowanie zaangażowania i odpowiedzialności pracowników

Oferujemy:
długi i stały okres współpracy,
umowa o świadczenie usługi szkoleniowej, na czas nieokreślony,
możliwość przepracowania ok. 100-150 godzin szkoleniowych w miesiącu,
szkolenia w formie stacjonarnej lub zdalnej (uzależnione od obecnej sytuacji pandemicznej)

Oczekiwania:
Dyspozycyjność
Umiejętność obsługi komputera i platform szkoleniowych (livewebinar)
Zaangażowanie
Wysoka jakość przeprowadzanych szkoleń
Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
Miejsce realizacji: Białystok

Prosimy o przesłanie CV na maila: fundacjaris@gmail.com
Wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Fundację Rozwoju Inteligentnych Specjalizacji.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 731 XXX XXX« pokaż
659 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1638883