Strona główna> Praca>Nieruchomości>szukam pracownika>Administrator obiektów biurowo-produkcyjnych
zamknij

Administrator obiektów biurowo-produkcyjnych

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Białystok / Przędzalniana 8a
Opis stanowiska:

• Administrator dozoruje stan techniczny urządzeń i instalacji obiektu budowlanego i jego otoczenia, powierzonych jego pieczy przez właściciela.
• Wykonuje czynności związanych z prowadzeniem dokumentacji nieruchomości.• Zajmuje się gospodarka czynszową (m.in. analiza i rejestracja dokumentów: faktur, umów, aneksów, sporządzanie zestawień).• Uczestniczy w określonych, obligatoryjnych kontrolach stanu technicznego obiektu budowlanego i jego otoczenia. • Współpracuje z właścicielem przy realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych.• Zapewnienia nieruchomości ciągłość dostaw energii elektrycznej, energii cieplnej, gazu, wody, odprowadzania ścieków, wywozu śmieci, prawidłowego działania przewodów kominowych. Prowadzi rozliczenia za dostarczanie tych usług.• Odpowiada za czystość, porządek i stan bezpieczeństwa w administrowanych budynkach.• Zleca okresowe przeglądy techniczne urządzeń stanowiących wyposażenie techniczne nieruchomości zgodnie z wymogami prawa  budowlanego oraz dopilnowuje  wpisów przeglądu do ksiąg kontroli nieruchomości przez osoby uprawnione.• Współpracuje z księgowością oraz bezpośrednim przełożonym przekazując dane potrzebne do rozliczania czynszu, zaliczek na opłaty i opłat za realizowane usługi.• Spisuje i podaje stan wszystkich liczników i dokonuje rozliczenia zużycia wody, gazu, energii elektrycznej w lokalach zgodnie z tabelą i wytycznymi działów księgowości i kontrolingu.• Wykonuje prace pomocnicze, jak prowadzenie dokumentacji administrowanych budynków, ksiąg przeprowadzonych kontroli budynków, dokonywanych rozliczeń, nadzorowanie usuwania awarii i usterek, opracowanie danych do projektu planu rzeczowo-finansowego robót i usług.• Współpracuje z najemcami, przełożonym, podwykonawcami, urzędami i innymi służbami w zakresie obsługi nieruchomości.• Kontroluje poprawność sporządzania i realizacji umów (najmu, dostawców mediów, serwisów, z podwykonawcami).
Wymagania:
• Samodzielność i inicjatywa w realizowaniu powierzonych obowiązków służbowych.
• Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność.• Bardzo dobra organizacja pracy własnej.  • Umiejętność pracy w zespole.• Znajomości budowy i obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz podstaw prawa budowlanego – mile widziane.• Mile widziane doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymania ruchu lub zarządzania obiektami.• Czynne prawo jazdy kat. B

Osobom spełniającym powyższe wymagania, oferujemy:

• Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia (3500 - 5000 netto)
• Różnorodną pracę zadaniowa w przyjaznej atmosferze.• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.• Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.

Poprzednie Następne

Video:
706 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1732434