zamknij

AGENT CELNY

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Polbalt sp. z o.o. to firma, która zajmuję się działalnością w dziedzinie usług celnych. Z siedzibą w Białymstoku. Poszukujemy pracownika na stanowisko - agent celny.

Główne zadania:
Weryfikacja dokumentów transportowych i celnych pod względem merytorycznym; Przygotowywanie zgłoszeń celnych w eksporcie i imporcie; Wprowadzanie aktualnych danych do systemu; Reprezentacja firmy oraz jej klientów przed
organami celnymi; Przygotowywanie oraz kontrola poprawności dokumentów
celnych
Nasze wymagania: Wpis na listę agentów celnych; Minimum rok doświadczenia jako Agent Celny;Dobrej znajomości przepisów celnych;Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace;Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia; Szkolenia
wspierające rozwój zawodowy; Premię urodzinową i świąteczną oraz premie uznaniową uzależnioną od
wyników
Tagi:

837 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1689998