Strona główna> Praca>Produkcja>szukam pracownika>AUTOMATYK - FIRMA ZAPROM
zamknij

AUTOMATYK - FIRMA ZAPROM

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma ZAPROM poszukuje kandydata na stanowisko: AUTOMATYK
Główne obowiązki:
- projektowanie układów automatyki- tworzenie oprogramowania systemów sterowania- tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznej- współpraca z działem konstrukcyjnym- udział w pracach montażowych u uruchomieniu u klienta
Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka)- praktyczne umiejętności programowania sterowników SIEMENS (TIA Portal)- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej- znajomość podstaw instalacji pneumatycznych i hydraulicznych- znajomość podstaw mechaniki
Wymagania pożądane:
- doświadczenie w konfiguracji falowników- znajomość WSCad lub podobnego programu- zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań- dokładność i sumienność- zdolności manualne- umiejętność pracy samodzielnej jaki i w zespole- gotowość do sporadycznych podróży służbowych
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę- kontakt z nowoczesnymi technologiami- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w szkoleniach
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@zaprom.pl lub zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 85 715 46 11, 601 058 768
Więcej informacji o firmie pod adresem: www.zaprom.pl

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 601 XXX XXX« pokaż
508 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1674215