Strona główna> Praca>Finanse, bankowość>szukam pracownika>Doradca Klienta Białystok i miasta powiatowe woj. podlaskiego

Doradca Klienta Białystok i miasta powiatowe woj. podlaskiego

Rodzaj pracy : dodatkowa Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: inny
W związku z dynamicznym rozwojem, Dziesiątka Finanse Sp. z o. o. działająca w branży usług finansowych poszukuje odpowiedzialnych i komunikatywnych osób do pracy:
Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Białystok i miasta powiatowe woj. podlaskiego

Twoje obowiązki:

• pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie pozytywnego wizerunku Spółki
• sprzedaż pożyczek oraz innych produktów finansowych Dziesiątka Finanse w domu Klienta (weryfikacja klienta, podpisanie umowy, ustalenie harmonogramu spłat)
• terminowy odbiór rat pożyczek w domu Klienta zgodnie z procedurami Spółki
• dbałość o stały wzrost wyników sprzedażowo-zbiórkowych
• dbałość o prawidłowe i rzetelne wypełnianie dokumentacji z Klientami
• raportowanie do przełożonego realizacji zadań

Co możemy Tobie zaoferować?
• umowę cywilnoprawną
• niezbędne narzędzia pracy
• atrakcyjny program prowizyjny i premiowania
• elastyczny czas pracy - wspólnie ustalamy godziny w jakich chcesz pracować
• ścieżkę wdrożenia - przygotujemy Ciebie w pełni do realizacji zadań
• możliwość rozwoju
• miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

Czego oczekujemy:
• mobilności w obrębie podległego terenu sprzedaży
• bardzo dobrej organizacji pracy
• odpowiedzialności i rzetelności
• komunikatywności
• mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych
• potwierdzenia niekaralności (zaświadczenie)

Jesteś zainteresowany?
Prześlij CV na adres e-mail: miroslaw.malyszko@dziesiatka.pl
Zapraszamy do Aplikacji!
Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź naszą stronę: www.dziesiatka.pl

566 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1679171