Strona główna> Praca>Biuro, administracja>szukam pracownika>Doradca Klienta w serwisie blacharsko-lakierniczym
zamknij

Doradca Klienta w serwisie blacharsko-lakierniczym

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Szukamy Doradcy Klienta! Interesują Cię naprawy blacharsko-lakiernicze, lubisz kontakt z ludźmi i pracę przy komputerze? Jesteś dobrze zorganizowany, samodzielny, masz dużo zapału i szybko się uczysz? Dołącz do naszego zespołu! A może znasz kogoś, kto szuka pracy?

Jakie będą Twoje obowiązki?
• bieżąca obsługa klienta indywidualnego w oparciu o ustalone zasady i procedury,
• współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód,
• wykonywanie wstępnych oględzin pojazdów,
• koordynacja i nadzór nad procesem naprawy,
• terminowe rozliczanie napraw i należności,
• realizowanie założonych celów,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Mile widziane:
• wiedza związana z procesem likwidacji szkód komunikacyjnych,
• znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych,
• umiejętność kosztorysowania w systemie Audatex,
• umiejętność doboru samochodowych części zamiennych.

Co oferujemy?
• stabilne zatrudnienie na pełen etat,
• umowę o pracę,
• przyuczenie do stanowiska,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• towarzystwo fajnych współpracowników,
• pyszną kawę z ekspresu.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

CV proszę przesyłać na adres mailowy:

paulina@kaliccy.pl

Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

846 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1677372