zamknij

Elektromonter

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Brintons Agnella - jeden z czołowych producentów dywanów i wykładzin na świecie, posiadający ponad 40-letnią tradycję, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

- Obsługa GSZ 15kV zgodnie z instrukcją eksploatacji,

- Obsługa stacji transformatorowo-rozdzielczych - oddziałowych (SO) zgodnie z instrukcją eksploatacji,

- Utrzymanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń elektrycznych,

- Usuwanie wszelkiego rodzaju usterek i awarii w maszynach i urządzeniach,

- Kontrola stanu zabezpieczeń,

- Przeglądy i remonty maszyn wyłączonych z ruchu,

- Prowadzenie montażu maszyn i urządzeń w części elektrycznej,

- Wymiana źródeł światła w halach produkcyjnych i pozostałych pomieszczeniach.

Od kandydata oczekujemy:

 - Wykształcenia minimum średniego technicznego (elektrycznego),

- Uprawnienia SEP do 15kV

- Doświadczenia w obsłudze stacji 15kV oraz stacji transformatorowo rozdzielczych 15/0,4kV,

- Doświadczenia na stanowisku eksploatacji i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych,

- Umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej oraz rysunków technicznych,

- Komunikatywności,

- Umiejętności pracy w zespole,

- Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi mile widziane,

- Gotowości do pracy trzy-zmianowej.

Oferujemy:

- umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem branży włókienniczej,

- wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia nowego pracownika,

- premia frekwencyjna i inne dodatki do wynagrodzenia,

- świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kolonii dziecka, świadczenia świąteczne,

- Pracownicze Plany Kapitałowe,

-możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry@agnella.pl lub składać do Działu Kadr „Brintons Agnella” sp. z o.o. 15-113 Białystok, ul. Gen. Wł. Andersa 42

477 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1693491