zamknij

Export Specialist

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Twoje zadania:

    Aktywne pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
    Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
    Koordynowanie procesu zamówienia zgodnie z firmowymi zasadami

Nasze wymagania:

    Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie bezpośrednich rozmów z klientami (mile widziane inne języki obce)
    Doświadczenie w sprzedaży eksportowej (preferowana branża FMCG)
    Zorientowanie na klienta i zdolności rozpoznawania jego potrzeb
    Zorientowania na zapewnienie wysokiej jakości obsługi
    Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    Umiejętności pracy w zespole
    Zaangażowania w realizację zadań, inicjatywy, samodzielności

Nasza oferta:

    Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach sprzedażowych
    Możliwość współpracy z klientami z różnych stron świata
    Możliwość realizacji własnych pomysłów wpływających na wzrost sprzedaży i usprawnianie procesów sprzedażowych
    Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w nowoczesnej i międzynarodowej firmie
    Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w branży FMCG
    Rozwój kompetencji (możliwość dofinansowania szkoleń i studiów podyplomowych, wymiana wiedzy)
    Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
    Dostęp do dobrze zaopatrzonej biblioteki firmowej

Co jest dla nas ważne? Przedsiębiorcze nastawienie. Orientacja na rozwój własny i naszego biznesu. Gotowość do podejmowania odważnych decyzji. Ambitne cele osobiste i biznesowe.  Sprawdź, czy Brand Distribution to miejsce dla Ciebie, prześlij nam swoje CV.

411 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1678306