Strona główna> Praca>Marketing, reklama, PR>szukam pracownika>Junior Customer Specialist w Photonie
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Junior Customer Specialist w Photonie

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-11-03 12:38
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Photon Entertainment to jeden z najgorętszych start-upów w Polsce ostatnich lat, którego głównym produktem jest robot służący do nauki programowania. Nasz produkt jest liderem na rynku robotów edukacyjnych na świecie. Sprzedajemy go do ponad 15 krajów, w tym m.in. USA, Singapuru, Rosji i krajów UE.

Szukamy fajnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Junior Customer Specialist!

Rola:
Jako Junior Customer Specialist będziesz budować relację i współpracować bezpośrednio z naszymi klientami indywidualnymi (nauczycielami), biznesowymi (dystrybutorami) oraz instytucjonalnymi (placówkami edukacyjnymi, samorządami, fundacjami). Duże znaczenie ma umiejętność dostosowania stylu komunikacji do różnych grup docelowych. Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem będzie dbać o utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami różnymi kanałami komunikacji – zarówno przed sprzedażą produktu, jak i po zakończeniu tego procesu.

Twoje zadania:
• kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, social media oraz innymi kanałami online,
• pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów,
• przygotowywanie materiałów pomocniczych,
• wsparcie partnerów w działaniach sprzedażowych i marketingowych,
• koordynowanie wypożyczeń sprzętowych,
• prowadzenie ewidencji sprzętowych,
• przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,
• raportowanie.

Wymagania:
• znajomość pakietu MS Office,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (głównie komunikacja mailowa),
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń mobilnych,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność rozwiązywania problemów i łatwość w przekazywaniu informacji,
• komunikatywność,
• sumienność i dokładność.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w obsłudze klienta, organizacjach studenckich, wolontariatach,
• czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• wpływ na rozwój unikatowych produktów oraz brandu o globalnym zasięgu,
• wysoką otwartość na eksperymenty,
• nieszablonowe podejście do realizacji działań,
• możliwość wprowadzania w życie swoich pomysłów,
• fantastyczną, nieformalną atmosferę,
• utalentowany zespół,
• dofinansowanie benefitów, m.in. MultiSport,
• umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Brzmi ciekawie?
Wyślij CV na adres: praca@photon.education
W tytule wiadomości podaj nazwę stanowiska. Nie zapomnij o dopisku o ochronie danych osobowych.

Tagi:

Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 667 XXX XXX« pokaż
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
Błąd