Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Manager Fundacji DES

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2022-11-29 12:16
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Fundacja Dual Education System powstała by wdrażać system kształcenia dualnego, który łączy naukę z pracą. Taki system jest wysoko ceniony w krajach Europy Zachodniej, ponieważ naukę opiera o zasadę „learning by doing”.
Miejsce pracy: Białystok / Przędzalniana 8a
Zakres obowiązków:- Kompleksowe zarządzanie Fundacją we współpracy z zarządem;- Zarządzanie finansami Fundacji we współpracy z zarządem, księgową (w tym tworzenie budżetu organizacji oraz nadzór nad finansami poszczególnych projektów);- Dbanie o zespół i współpracowników Fundacji (m.in. rekrutacje, wprowadzanie do organizacji, udział w rozmowach okresowych, rozwój pracowników);- Rozwój Fundacji (w ścisłej współpracy z zarządem), w tym współtworzenie projektów, współpraca z partnerami;- Nawiązywanie kontaktów i reprezentowanie Fundacji;- Współpraca z organizacjami rządowymi i pozarządowymi, w tym z Ministerstwem Edukacji i Nauki, Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej;- Współpraca z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców i pracodawców takimi jak Business Centre Club, Lewiatan, Pracodawcy RP, Polska Rada Biznesu, Krajowa Izba Gospodarcza;- Koordynacja projektów z obszarów działalności Fundacji;- Inicjowanie projektów z obszarów pozyskiwania finansowania;- Wspomaganie działań Centrum Kształcenia Zawodowego w zakresie koordynacji turnusów  dokształcania pracowników młodocianych;- Promocja szkolnictwa branżowego na terenie województwa podlaskiego.- Nadzór nad promocją działań Fundacji, m.in. poprzez dbanie o aktualność i adekwatność informacji na stronie internetowej Fundacji, we współpracy z działem marketingu;- Bieżące monitorowanie oraz przygotowywanie okresowych i końcowych sprawozdań z działań i rezultatów projektu oraz wydatków: bieżące uzupełnianie sprawozdań finansowych i merytorycznych, przygotowanie tabeli ewaluacyjnych i monitoringowych.

Oczekujemy:- Doświadczenia na zbliżonym stanowisku lub co najmniej Koordynatora/ ki dużego projektu;- Doświadczenie w zarządzaniu finansami organizacji oraz współpracy z księgowością;- Doświadczenie w zarządzaniu zespołami;- Umiejętności związane z prowadzeniem biura (m.in. archiwizacja dokumentów, przygotowywanie umów i rachunków);- Umiejętności pracy metodą projektu, w tym tworzenia wniosków o dofinansowanie. Znajomości organizacji pracy przedsiębiorstw- Znajomości przepisów prawa oświatowego, systemu SiO.- Pracowitości i sumienności, samodzielności i operatywności;- Czynnego prawa jazdy kategorii B;- Mile widziane doświadczenie w pracy w szkole branżowej, technicznej.
Osobom spełniającym powyższe wymagania, oferujemy: Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia.Różnorodną pracę zadaniowa w przyjaznej atmosferze.Poprzednie Następne

Video:
zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
354 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1732278