zamknij

Partner Handlowy

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: inny
Jesteśmy firmą, w której spotkały się osoby łączące pasję do sprzedaży z wiedzą o alkoholach. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu – to dobry moment, szukamy osoby do prowadzenia sklepu w Białymstoku.

Nasze wymagania:
Poszukujemy osoby, która tak jak my chce rozwijać swoje umiejętności w sprzedaży, poszerzać swoją wiedzę na temat alkoholi. Jeśli posiadasz lub gotowy/a jesteś założyć własną działalność gospodarczą, umiesz dobrać i pracować z prężnym zespołem ludzi – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zadania:
- Zapewnianie najwyższej jakości obsługi w sklepie,
- Prowadzenie prawidłowej gospodarki magazynowo towarowej w sklepie
- Koordynowanie działań administracyjnych sklepu
- Dbanie o wizerunek firmy i właściwą ekspozycję towaru
- Prowadzenie punktu zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:
Sprawdzony model biznesowy w którym gwarantujemy przychód w wysokości 16000 zł netto miesięcznie. Wyposażony i zatowarowany sklep, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju.

Prosimy o zgłoszenia mailem na adres rekrutacja@c2galerie.pl

505 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1724005