zamknij

Project Manager

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Obecnie do dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie projektami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami; realizacja projektów zgodnie z określonym harmonogramem, budżetem oraz poziomem jakości,
• Pośredni lub bezpośredni wpływ na wyniki sprzedażowe zawarte w celach biznesowych zespołu poprzez realizację odpowiedniej ilości projektów dla Klienta,
• Koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach,
• Tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym m.in. harmonogramów i kosztorysów,
• Efektywne zarządzanie ryzykiem projektowym (risk management), zarządzanie zmianami w projekcie (change management) oraz problemami (problem/issue management), zarządzanie jakością (quality management),
• Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie i oczekiwany poziom satysfakcji klienta (wg przyjętych mierników satysfakcji oraz ich pożądanego poziomu realizacji),
• Obsługa wskazanych Klientów przy projektach o charakterze IT,
• Obsługa poszczególnych zleceń przesłanych przez Klienta.

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (zwłaszcza projektami interaktywnymi - w tym budowa stron www, stron mobilnych, aplikacji social media) w agencji interaktywnej lub po stronie Klienta (warunek konieczny),
• Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie (warunek konieczny),
• Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji,
• Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie - wielozadaniowość,
• Umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów i kosztorysów projektów,
• Umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
• Znajomość rynku oraz zagadnień z zakresu e-marketingu / digital marketingu / IT,
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem,
• Biegła znajomość MS Office, w tym również MS Project,
• Silna motywacja do pracy oraz zdolność do pracy pod presją czasu,
• Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań, zdyscyplinowanie, umiejętność priorytetyzowania zadań,
• Orientacja na cel,
• Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku,
• Ponadprzeciętna skrupulatność.
Aplikuj pod adresem: Gabriela.Sztorm@dentsu.com

350 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1721709