Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki
zamknij

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Białystok, woj. Podlaskie
Firma ALEX ELECTRO Sp. z o.o. działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2015 roku. Działa ona w zakresie grupy handlowej ALEX, która od ponad 20 lat dostarcza klientom tysiące produktów aż do 43 krajów na świecie.
Obecnie z związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy ds. fotowolotaiki
Zakres obowiązków:
-realizacja założonego planu sprzedaży,-budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,-stałe monitorowanie rynku i konkurencji,-raportowanie działań sprzedażowych.
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie,-czynne prawo jazdy kat. B,-umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,-doświadczenie jako handlowiec będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie: 5 000 - 20 000 zł/mies. brutto,-umowę o pracę na pełen etat,-jasno określona ścieżka rozwoju.
Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@alex-electro.com
Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.).