zamknij

Samodzielna księgowa

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Zatrudnimy na stanowisku samodzielna księgowa do kompleksowego prowadzenia pełnej księgowości w firmie transportowej.
Podstawowe obowiązki: księgowanie dokumentów (wyciągi, faktury, noty), analiza kont rozrachunkowych należności oraz zobowiązań, wprowadzanie płatności do banku, sporządzanie deklaracji VAT, wyliczanie zaliczek na CIT, sporządzanie sprawozdań, raportów, analiz na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość zasad rachunkowości i zagadnień podatkowych, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej, znajomości programu Wapro Fakir - mile widziane.
Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ksiegowosc@wgtg.pl

738 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1692332