Strona główna> Praca>Nieruchomości>szukam pracownika>Specjalista ds. nieruchomości w ALE DOM
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Specjalista ds. nieruchomości w ALE DOM

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-08-04 11:11
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Ale Dom to agencja nieruchomości w mieście Białystok, która powstała w wyniku współpracy dwóch doświadczonych agentów wywodzących się z renomowanych białostockich agencji nieruchomości. Celem Ale Dom jest podniesienie jakości usług pośrednictwa poprzez wprowadzenie zachodnich standardów pracy w agencji nieruchomości. Firma Ale Dom to najprężniej rozwijające się w Białymstoku biuro nieruchomości o dużym potencjale i wysokich standardach. Naszym celem jest budowa profesjonalnego wizerunku firmy poprzez wyznaczanie nowych - lepszych standardów obsługi klienta.

Specjalista ds. nieruchomości
Miejsce pracy: Białystok

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTY DS. NIERUCHOMOŚCI. Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną, odpowiedzialną, przedsiębiorczą i dobrze zorganizowaną, a do tego chcesz zarabiać konkretne pieniądze jest to praca idealna dla Ciebie! Pracując w branży nieruchomości masz szanse na rozwój osobisty, doskonalenie zawodowe i uzyskiwanie wysokich zarobków. Jest to praca dla ludzi zdyscyplinowanych, wytrwałych w dążeniu do wcześniej ustalonego celu, o silnej osobowości, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją pracy i nastawionych na sukces.

Zakres obowiązków:
- Systematyczne pozyskiwanie ofert nieruchomości
- Prezentacja nieruchomości
- Budowa i utrzymywanie relacji z klientami
- Koordynacja cyklu sprzedaży nieruchomości
- Kompleksowa organizacja transakcji
- Współpraca z zespołem profesjonalistów

Oczekujemy:
- Co najmniej średniego wykształcenia lub statusu studenta
- Systematyczności, samodzielności i nastawienia na sukces
- Dobrej prezencji, wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów handlowych
- Umiejętności szybkiego uczenia się
- Prawa jazdy kat. B oraz możliwości poruszania się własnym autem
- Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy:
- Szkolenie przygotowujące do pracy i pomoc merytoryczną na każdym jej etapie
- Przyjazne środowisko pracy w młodym, energicznym i zgranym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
- Elastyczne godziny pracy
- Niezbędne narzędzia- komputer, telefon, aparat fotograficzny
- Wynagrodzenie podstawa + prowizja

Dodatkowo: Pomoc profesjonalnego operatora drona, montażysty oraz cały niezbędny sprzęt do materiałów wideo

Prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@ale-dom.pl lub dostarczenie osobiście pod adresem: ul. Warszawska 55 lok.5
ALE DOM Nieruchomości
15-204 Białystok, ul. Sybiraków 4
www.ale-dom.pl
tel. 790 801 847
biuro@ale-dom.pl

Poprzednie Następne

zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Kontakt telefoniczny 85 XXX XX XX« pokaż
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)