Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Specjalista ds. sprzedaży hurtowej / logistyki
zamknij

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej / logistyki

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Zakres obowiązków:

- obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B (Polska
i zagranica),
- współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami
internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych
klientów,
- przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji,
- realizowanie celów sprzedażowych,
- organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami
transportowymi), kompletowanie dokumentów.

Oczekiwania:
- doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem
audio/video lub elektroniką,
- prawo jazdy,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu, oraz
łatwość poruszenia się w nowych technologiach,
- samodyscyplina oraz sumienność.

Oferujemy:

- przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy,
- miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju w ciekawej branży,
- praca na umowę o prace lub kontrakt.

Osoby które są zainteresowane pracą zapraszamy do przesłania CV
na adres e-mail: praca@rafko.com Mile widziany list motywacyjny. W
tytule proszę wpisać nazwę stanowiska