zamknij

Specjalista ds. zakupów

ogłoszeniodawca: Osoba prywatna
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999
roku zajmuje się exportem artykułów spożywczych i chemicznych, wytworzonych
przez polskich producentów, do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych
Ameryki, Kanady, Australii i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

-Planowanie dostaw oraz ścisła współpraca z
dostawcami,

-Negocjowanie cen i warunków dostaw,

-Kontrola stanów magazynowych,

-Współpraca z magazynem oraz działem handlowym,

-Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z dostawcami.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe,
-Mile widziana znajomość języka angielskiego,

-Mile widziane doświadczenie w branży handlowej

-Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-Umowę o pracę,

-Zdobycie doświadczenia dającego możliwość i
szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,

-Możliwość awansu,

-Dofinansowanie lekcji języków obcych,

-Prywatne ubezpieczenie medyczne,

-Dofinansowanie karty MultiSport,

-Ciekawą, pełną wyzwań pracę w  międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy
o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez
ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w
Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych)
Tagi:

511 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1694894