Strona główna> Praca>Pozostałe>szukam pracownika>Specjalista ds. zakupów ze znajomością języków
zamknij

Specjalista ds. zakupów ze znajomością języków

Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiadać za relacje biznesowe z dostawcami
    zagranicznymi oraz efektywną współpracę z zespołem sprzedażowym i
    logistyką
  • Elementem Twojej pracy będzie poszukiwanie wyjątkowych okazji i innowacyjnych produktów na rynkach zagranicznych
  • Jeśli lubisz prowadzić negocjacje i kupować na korzystnych warunkach – ta praca jest dla Ciebie!
  • Nie ma dobrych zakupów bez analiz rynku – to również będzie element Twojej pracy
  • Standardem dla Ciebie będzie praca w międzynarodowym środowisku oraz realizacja celów biznesowych

Nasze wymagania:

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, relacje z klientami dają Ci
    dużo satysfakcji, motywuje Cię poszukiwanie najlepszych okazji oraz
    osiąganie rezultatów
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (mile widziany również język rosyjski, hiszpański lub chiński)
  • Zakup
    rządzi się swoimi prawami, więc przyda Ci się doświadczenie w pracy z
    kontrahentem (najlepiej zagranicznym), żeby szybko odnosić sukcesy w
    naszej firmie
  • Jeśli jeszcze masz doświadczenie w branży FMCG, to jesteś naszym idealnym kandydatem
  • Codzienne wyzwania zakupowe będą niejednokrotnie wymagać od Ciebie twórczego i nieszablonowego myślenia
  • Jesteś osobą proaktywną, którą cechuje samodzielność w działaniu

Nasza oferta:

  • Zapewnimy dostęp do nieograniczonego asortymentu towarów z całego świata
  • Dostarczymy Ci nowoczesne narzędzia pracy, żebyś mógł sprawnie pracować z Twoimi kontrahentami
  • Zapewnimy dostęp do bazy naszych kontaktów biznesowych, żebyś mógł skutecznie realizować swoje cele
  • Zaplanujemy dla Ciebie jasną ścieżkę rozwoju
  • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz pakiet benefitów
  • Atrakcyjny model wynagradzania (m.in. system bonusowy)

Aplikuj: https://tiny.pl/9r67d

489 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1691583