Strona główna> Praca>Księgowość, kadry, HR>szukam pracownika>zatrudnię Księgową/Księgowego do biura rachunkowego
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

zatrudnię Księgową/Księgowego do biura rachunkowego

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-06-15 10:16
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Vis Maior Biuro Rachunkowo-Prawne Sp. z o.o. zatrudni księgową/księgowego

Opis stanowiska:
Księgowanie dokumentów KH, KPiR, ryczałt;
naliczanie wynagrodzeń;
sporządzanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;
możliwe elastyczne godziny pracy;
pracę w przyjaznej atmosferze i brak dress codu;
możliwość nauki od doświadczonych księgowych;
możliwość rozwoju oraz stabilne długoterminowe zatrudnienie.

Wymagania:
co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego;
wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych, podatków oraz kadr i
płac;
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole;
odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność;
umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

Proszę o przesyłanie CV na mail pracavismaior@gmail.com z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w
innych przekazanych przeze mnie dokumentach zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu

Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
Błąd
570 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1678349